Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Fallxhore ne tirane

Per te lexuar me shume per fallxhore ne tirane ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth fallxhore ne tirane athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Me tregoni ndonje fallxhore te mire ne tiran?”
Pustuar nga: freskida ne daten: 28-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si do jet jeta ime”
Pustuar nga: vjoselda ne daten: 28-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfar do te ndodh me tutje”
Pustuar nga: bije ne daten: 19-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfare fati kam une ne te ardhmen ?”
Pustuar nga: saja beat ne daten: 16-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“un kam dash nje vajz dhe jam zen me te po e dua marezisht ndersa ajo sme do me a do ket mundesi qe un te lidhem prap me te ”
Pustuar nga: ediedmir@yahoo.com ne daten: 15-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“E ardhmja ime ??? Arsimi dhe shkolla ? Ku do jetij ne te ardhmen”
Pustuar nga: Florinda ne daten: 05-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pak me para qe bera pyetjen ku do ma ktheni prgj juve ”
Pustuar nga: osvaldo ne daten: 27-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pse ka koh qe i merzitur dhe qfar mund te bej per te hequr merzine ”
Pustuar nga: osvaldo ne daten: 27-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te di nese kam pak fat apo jo. ”
Pustuar nga: isufmenga ne daten: 22-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“do na gjesh loj te sigurta”
Pustuar nga: ff ne daten: 03-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje,dua te me qartesoni nje dileme qe me shqeteson ,prej disa kohesh.Nje koleg i punes prej kohesh me bie goxha ne sy,duke u kujdesur per mua ne cdo moment dhe duke pare cdo levizje timen.Une nga ana tjeter nk i le fare te kuptoje qe une koptoj dicke ne lidhje me kete gje.Nga ana tjeter kam vene re qe kohet e fundit e telefonn nje vajze.Cmund te me thoni???”
Pustuar nga: Marjana ne daten: 28-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfar do tme ndodh ne te ardhmen?”
Pustuar nga: melisa ne daten: 24-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si mund te lidhem me ju?”
Pustuar nga: aronac ne daten: 20-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“tung kam nje pyetje aje ju per leximin efallit si mundet me ukontaktu ”
Pustuar nga: zana ne daten: 11-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me pelqen nje vajz dua te lidhem te te por nuk e di a pranon si thu ti”
Pustuar nga: xoni.kukaj ne daten: 07-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me kan vjedhur makinen,,dua te dij kush ma ka vjedhur,”
Pustuar nga: silvi ne daten: 30-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te shikoj pak nga e ardhmja ime ose ditet ne vazhdim”
Pustuar nga: keli ne daten: 27-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te bej 1 vajze qe e dua per vete”
Pustuar nga: keli ne daten: 27-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te di diqka per te ardhmen time qka me pret?”
Pustuar nga: shkupjane ne daten: 20-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“un jam ndaj nga buri por mendja mir prap te ai ”
Pustuar nga: myeser ne daten: 29-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a dal mire ne mesime”
Pustuar nga: ona rebele ne daten: 28-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te di per shendetin tim aka mundesi mem tregu”
Pustuar nga: linda ne daten: 10-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam nje 31 vjecare e cila dua te di per fatin tim per fejese.”
Pustuar nga: klodigjana ne daten: 09-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a do te kaloj me 5 a jo ”
Pustuar nga: altina ne daten: 06-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ku mund te gjej nje fallxhore te mire ne tr??”
Pustuar nga: suela ne daten: 29-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si do të shkoje ky vit shkollor ne te dyja aspektet pra edhe me mesime edhe nga ana shoqerore ? ”
Pustuar nga: romina ne daten: 27-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te di se ku ndosheni ju qe te vi edhe te me thoni dicka per te ardhmen time????”
Pustuar nga: illuminati ne daten: 10-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“HI.Une qe po ju shkruaj jam nje vajze 36 vjece e datelindjes 13 maj 1977.Zakonisht thuhet shpesh qe nr 13 nuk eshte me fat dhe une kerkoj nga ju sa e vertete eshte kjo?A do kem nje mundesi fati kete vere meqe eshte dhe viti 2013?? Ju lutem me ktheni pergjigje. Ju pershendes.”
Pustuar nga: elisa ne daten: 28-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si do jem me shendet”
Pustuar nga: edlira ne daten: 06-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si do jem me shendet”
Pustuar nga: edlira ne daten: 06-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a do me heci puna per nja nji ose dy muj”
Pustuar nga: ast ne daten: 08-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund ta kthej te dashurin tim te jet prap me mua ? ”
Pustuar nga: nita ne daten: 27-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a mund te me trg dicka ,,,,po e dua qe mos ta shohi njeri ”
Pustuar nga: arlinda ne daten: 25-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te di per fatin ne te ardhmen dhe per dashurin”
Pustuar nga: angjela ne daten: 24-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

fallxhore ne tiraneShtypi Shqiptar
Hyr tani ne shtypi.im dhe lexo me shume per fallxhore ne tirane!
http://www.shtypi.im
fallxhore ne tiranePortali shqiptar
Hyr tani ne portali.im dhe lexo me shume per fallxhore ne tirane!
http://www.portali.im
fallxhore ne tiraneVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per fallxhore ne tirane!
http://www.vetemlajme.com


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Vetem LojraVetem Lojra
fallxhore ne tirane me shume ne vetemlojra.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.vetemlojra.com
The Gamer TubeThe Gamer Tube
fallxhore ne tirane me shume ne thegamertube.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.thegamertube.com
Lojra OnlineLojra Online
Hyr tani ne lojra-online.net dhe lexo me shume per fallxhore ne tirane!
http://www.lojra-online.net
Lojra me MakinaLojra me Makina
fallxhore ne tirane me shume ne lojramemakina.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.lojramemakina.net
Lojra me BarbiLojra me Barbi
Hyr tani ne lojramebarbi.net dhe lexo me shume per fallxhore ne tirane!
http://www.lojramebarbi.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy