Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Fallxhore ne tirane

Eshte mese e vertete se fallxhore ne tirane ka shume rezultate ne shume faqe te ndryshme shqiptare.
Gjithesesi ne ju ftojme te lexoni me teper per kete argument ne nje nga faqet e poshtelistuara.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“Qfar ndodh nese nje person e thyen një pasqyrë ? A eshte e vertet se thyhet fati per 7 vite ?”
Pustuar nga: Arnest ne daten: 23-11-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Nqs dikush me ka here magji so kind ta parish ate she kush mind ta zgjithe.”
Pustuar nga: tweety ne daten: 26-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me jepni nje nr per kontaktim qe te kontaktoj me ndonje fallxhore te mir flm per mirkuptim ”
Pustuar nga: elda ne daten: 21-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pse tipi im esht i mbyllur?”
Pustuar nga: arlend ne daten: 01-10-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te kontaktoj me ndonje fallxhore ??”
Pustuar nga: Alesia ne daten: 30-09-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si do me,vej dita neser ”
Pustuar nga: manjola ne daten: 19-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetja jam iliri jetoj ne itali desha tu pyes per fatin e si do me shkoj dynjodhiku falemderit ”
Pustuar nga: Ilir ne daten: 04-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si do vazhdoj me ate qe dua.”
Pustuar nga: rikli ne daten: 03-08-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kush do jete ai qe une do ndaj jeten?”
Pustuar nga: ambra ne daten: 20-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si do jet e ardhja ime”
Pustuar nga: gonxhe ne daten: 08-07-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Un ju kam derguar nje sms po nuk di si te shof pergjigjejen si te marr me thuani ”
Pustuar nga: Kosovari ne daten: 05-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje nga un jam cun nga kosova dhe mbasi kam ngjuar qe ka suksese te medhaja vendosa tet pys tet bej nje pytje Cfar do ndodh mes meje dhe te dashures sime do vazhdojm tutje lidhja jon apo do shkeputet ”
Pustuar nga: Kosovari ne daten: 05-06-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Ju lutem deshiroj ta di se ado te jem bashk me personin qe esht dashuria ime un spo muj me vazzhdu mo spo mundem me perballu mungesen e ti ju lutem me tregonii”
Pustuar nga: rita ne daten: 26-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfare universiteti do te kap?”
Pustuar nga: Fioralba Ibrahimi ne daten: 06-05-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te di per fatin tim ne te ardhmen dhe per dashurin”
Pustuar nga: irena ne daten: 24-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Mund te me ndihmoni jom ne lidhje me nje daj po ai tash po don mu largu prej meje si tja bej qe ai mos mu largu prej meje une dua qe te krijojm familje me te ju lutem me ndihmoni .”
Pustuar nga: Dita ne daten: 20-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje jom nje vajz nga kosova jom ne lidhje me nje djal qe 2 vite po ai djali nuk po don me vendos me mua po me tjeter kon si me ja ber per mu bashku une me to , nuk muj me u nda prej ti ju lutem me ndihmoni .”
Pustuar nga: dita ne daten: 20-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“sa kane lidhje endrrat me realitetin”
Pustuar nga: inax ne daten: 05-04-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kam 7 vjet martuar dhe dua te di do mund te krijoj famile se i shoqi nuk ranon”
Pustuar nga: rozana ne daten: 16-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ku eshte kjo fallxhore?”
Pustuar nga: lori ne daten: 03-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Jam ne itali dua dekumentate”
Pustuar nga: Amarildo ne daten: 02-03-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“kur do ik un nse shqipri”
Pustuar nga: ismet ne daten: 08-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“prsh dua me pa si do me shkoj jeta dhe a kam ngel shtatzane?????????? flm ”
Pustuar nga: vana ne daten: 03-02-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Me tregoni ndonje fallxhore te mire ne tiran?”
Pustuar nga: freskida ne daten: 28-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si do jet jeta ime”
Pustuar nga: vjoselda ne daten: 28-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfar do te ndodh me tutje”
Pustuar nga: bije ne daten: 19-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfare fati kam une ne te ardhmen ?”
Pustuar nga: saja beat ne daten: 16-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“un kam dash nje vajz dhe jam zen me te po e dua marezisht ndersa ajo sme do me a do ket mundesi qe un te lidhem prap me te ”
Pustuar nga: ediedmir@yahoo.com ne daten: 15-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“E ardhmja ime ??? Arsimi dhe shkolla ? Ku do jetij ne te ardhmen”
Pustuar nga: Florinda ne daten: 05-01-2014
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pak me para qe bera pyetjen ku do ma ktheni prgj juve ”
Pustuar nga: osvaldo ne daten: 27-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pse ka koh qe i merzitur dhe qfar mund te bej per te hequr merzine ”
Pustuar nga: osvaldo ne daten: 27-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“do na gjesh loj te sigurta”
Pustuar nga: ff ne daten: 03-12-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Pershendetje,dua te me qartesoni nje dileme qe me shqeteson ,prej disa kohesh.Nje koleg i punes prej kohesh me bie goxha ne sy,duke u kujdesur per mua ne cdo moment dhe duke pare cdo levizje timen.Une nga ana tjeter nk i le fare te kuptoje qe une koptoj dicke ne lidhje me kete gje.Nga ana tjeter kam vene re qe kohet e fundit e telefonn nje vajze.Cmund te me thoni???”
Pustuar nga: Marjana ne daten: 28-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“cfar do tme ndodh ne te ardhmen?”
Pustuar nga: melisa ne daten: 24-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si mund te lidhem me ju?”
Pustuar nga: aronac ne daten: 20-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“tung kam nje pyetje aje ju per leximin efallit si mundet me ukontaktu ”
Pustuar nga: zana ne daten: 11-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me pelqen nje vajz dua te lidhem te te por nuk e di a pranon si thu ti”
Pustuar nga: xoni.kukaj ne daten: 07-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“me kan vjedhur makinen,,dua te dij kush ma ka vjedhur,”
Pustuar nga: silvi ne daten: 30-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te shikoj pak nga e ardhmja ime ose ditet ne vazhdim”
Pustuar nga: keli ne daten: 27-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund te bej 1 vajze qe e dua per vete”
Pustuar nga: keli ne daten: 27-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te di diqka per te ardhmen time qka me pret?”
Pustuar nga: shkupjane ne daten: 20-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“un jam ndaj nga buri por mendja mir prap te ai ”
Pustuar nga: myeser ne daten: 29-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a dal mire ne mesime”
Pustuar nga: ona rebele ne daten: 28-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te di per shendetin tim aka mundesi mem tregu”
Pustuar nga: linda ne daten: 10-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“jam nje 31 vjecare e cila dua te di per fatin tim per fejese.”
Pustuar nga: klodigjana ne daten: 09-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a do te kaloj me 5 a jo ”
Pustuar nga: altina ne daten: 06-09-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“ku mund te gjej nje fallxhore te mire ne tr??”
Pustuar nga: suela ne daten: 29-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Si do të shkoje ky vit shkollor ne te dyja aspektet pra edhe me mesime edhe nga ana shoqerore ? ”
Pustuar nga: romina ne daten: 27-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“dua te di se ku ndosheni ju qe te vi edhe te me thoni dicka per te ardhmen time????”
Pustuar nga: illuminati ne daten: 10-08-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“HI.Une qe po ju shkruaj jam nje vajze 36 vjece e datelindjes 13 maj 1977.Zakonisht thuhet shpesh qe nr 13 nuk eshte me fat dhe une kerkoj nga ju sa e vertete eshte kjo?A do kem nje mundesi fati kete vere meqe eshte dhe viti 2013?? Ju lutem me ktheni pergjigje. Ju pershendes.”
Pustuar nga: elisa ne daten: 28-07-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si do jem me shendet”
Pustuar nga: edlira ne daten: 06-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si do jem me shendet”
Pustuar nga: edlira ne daten: 06-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a do me heci puna per nja nji ose dy muj”
Pustuar nga: ast ne daten: 08-05-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“si mund ta kthej te dashurin tim te jet prap me mua ? ”
Pustuar nga: nita ne daten: 27-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“a mund te me trg dicka ,,,,po e dua qe mos ta shohi njeri ”
Pustuar nga: arlinda ne daten: 25-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“Dua te di per fatin ne te ardhmen dhe per dashurin”
Pustuar nga: angjela ne daten: 24-03-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

fallxhore ne tiranePortali shqiptar
Lexoni me teper per fallxhore ne tirane duke vizituar faqen portali.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.portali.im
fallxhore ne tiraneShtypi Shqiptar
fallxhore ne tirane me shume ne shtypi.im. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.shtypi.im
fallxhore ne tiraneVetem Lajme
Hyr tani ne vetemlajme.com dhe lexo me shume per fallxhore ne tirane!
http://www.vetemlajme.com


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

The Gamer TubeThe Gamer Tube
Hyr tani ne thegamertube.com dhe lexo me shume per fallxhore ne tirane!
http://www.thegamertube.com
Lojra me BarbiLojra me Barbi
fallxhore ne tirane me shume ne lojramebarbi.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.lojramebarbi.net
Vetem LojraVetem Lojra
Lexoni me teper per fallxhore ne tirane duke vizituar faqen vetemlojra.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.vetemlojra.com
Lojra OnlineLojra Online
fallxhore ne tirane me shume ne lojra-online.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.lojra-online.net
Lojra me MakinaLojra me Makina
Hyr tani ne lojramemakina.net dhe lexo me shume per fallxhore ne tirane!
http://www.lojramemakina.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy